جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت – ایرنا- طی ۲۴ ساعت اخیر با ورود سامانه بارشی به گیلان تمامی مناطق استان شاهد بارش باران تابستانی بود که میزان بارندگی در برخی مناطق همانند بالارود سیاهکل به ۹۸ میلیمتر رسید.

کارشناس اداره کل هواشناسی گیلان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر ایستگاه هماشناسی بالارود سیاهکل در شرق گیلان با ثبت ۹۸ میلیمتر رکورددار بارندگی استان بود.

سمانه نگاه با بیان اینکه درایستگاه کشاورزی رشت مرکز استان نیز ۶۶ میلیمتر بارندگی ثبت شده است، افزود: کمترین بارش طی مدت یاد شده  نیز مربوط به منجیل از توابع شهرستار رودبار در جنوب استان با یک میلیمتر بود.

وی بیشترین بارش ها از روز گذشته را مربوط به مناطق مرکزی و شرقی استان عنوان کرد و گفت: اوج بارندگی در فعالیت سامانه بارشی از شب گذشته تا صبح امروز بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی گیلان ادامه داد: سامانه بارشی حاضر و خنکی هوا تا روز یکشنبه در گیلان ماندگار خواهد بود و به تناوب بارش های پراکنده ای را در استان داریم.

نگاه به کاهش حدود ۱۲ درجه ای دما استان طی ۲۴ ساعت اخیر اشاره کرد و افزود: بامداد امروز کمترین دما مربوط به اسب وونی از توابع تالش با ۱۰ درجه سانتیگراد بوده است.

وی  به کاهش ۹ درجه ای دمای رشت مرکز استان گیلان نیز اشاره کرد و گفت: دمای رشت امروز در گرم ترین ساعت به ۲۵ درجه سانتیگراد می رسد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان