جستجوگر خبری شهرستان شفت

شرکت ایحاگستر پس از 9 سال تعطیلی به دلیل مشکلات بانکی، کمبود نقدینگی و تشکیل پرونده های متعدد قضایی، بخشی از آن مجددا در مدار تولید قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فاس از رشت، در دومین روز از هفته قوه قضاییه حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری به همراه سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از روند آغاز تولید در مجتمع صنایع بسته بندی و چاپ ایحا گستر دیدن کردند.

دادستان مرکز استان گیلان در جریان این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت ایحاگستر پس از 9 سال تعطیلی به دلیل مشکلات بانکی و کمبود نقدینگی و تشکیل پرونده های متعدد قضایی، بخشی از آن مجددا در مدار تولید قرار گرفته است.

به گفته وی، دستگاه قضایی طی یکسال اخیر با هدف حمایت و رفع موانع با برگزاری جلسات متعدد در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گیلان و دعوت از مدیران بانک ها و مالک این شرکت، تلاش کرد تا این کارخانه که با داشتن دستگاه های پیشرفته و مدرن توان رقابت در صنعت چاپ را دارد هرچه زودتر فعال شود.

فلاح میری با بیان اینکه کمک بانک، ها و مدیران استانی در فعالسازی دوباره این شرکت بیش از پیش نیاز است، افزود: از مدیران شرکت ها و صنایع تولیدی استان میخواهیم تا با اقبال به محصولات این مجموعه به افزایش تولید و اشتغال بیشتر این کارخانه کمک کنند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸



نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان