جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به افتتاح ۸۰ پروژه حوزه کشاورزی در دهه فجر امسال گفت: با افتتاح این طرح ها برای ۸۲۴ نفر در گیلان شغل ایجاد می شود.

صالح محمدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اجرای پروژه های عمرانی مهم حوزه کشاورزی در گیلان در دهه فجر اظهار کرد: در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال، ۸۰ طرح کشاورزی در راستای افزایش درآمد کشاورزان در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد. 

وی با تاکید بر لزوم توجه به ایجاد اشتغال در افتتاح پروژه های دهه فجر در حوزه کشاورزی افزود: با افتتاح این طرح ها برای ۸۲۴ نفر در گیلان شغل ایجاد می شود. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه برای راه اندازی این طرح ها ۲ هزار و ۵۰ میلیارد و ۶۴۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اعتبار هزینه شده است، گفت: ۸۰ طرح جهاد کشاورزی در دهه فجر امسال در زمینه های دامپروری، حفظ نباتات، صنایع تبدیلی، باغبانی و آب و خاک است. 

محمدی یکی از اهداف دولت سیزدهم را افزایش تولید محصولات کشاورزی صادرات محور دانست و بیان کرد: در گیلان محصولات کشاورزی بسیار خوبی در حوزه های مختلف تولید می شود که توسعه هر کدام نقش مهمی در افزایش ارزآوری و رونق اقتصادی برای گیلان دارد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان