جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گفته معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان از قطع آب کشاورزی کانال چپ سد سنگر از پنجشنبه، چهار خرداد ماه به مدت چهار روز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدجواد خانی پور امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به قطع آب کشاورزی کانال چپ سد سنگر از فردا اظهار کرد: بر اساس برنامه نوبت بندی آب کشاورزی، آب کانال چپ سد سنگر برای شالیزار های منطقه مرکزی گیلان شامل شهرستان های رشت و خمام، از فردا پنجشنبه چهار خرداد، به مدت چهار روز قطع و از صبح روز دوشنبه هشتم خرداد ماه به مدت هشت روز وصل می شود.

وی با تأکید بر لزوم رعایت تقویم زراعی از سوی کشاورزان گیلانی افزود: آب کانال راست سنگر (برای شالیزار های شرق گیلان) هم از فردا تا صبح روز دوشنبه هشتم خرداد وصل خواهد شد و پس از آن، از دوشنبه آینده به مدت چهار روز قطع می شود. 

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان با تأکید به شهروندان و گردشگران به خودداری از مستقر شدن در بستر و حریم رودخانه سفیدرود و کانال های آبیاری و تأسیسات آبی گفت: هر گونه تغییر در برنامه های آبیاری متناسب با شرایط آب و هوایی و نیاز های احتمالی نیز به شالیکاران استان اطلاع رسانی خواهد شد.

پایان پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان