جستجوگر خبری شهرستان شفت

یادواره شهدای ادارات و یادواره شهدای آبروی محله بندر آستارا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ، فرمانده سپاه آستارا در این یادواره ها گفت : شهادت موهبتی است که از سوی خداوند متعال ارزانی شده و به معنی راه یافتن به حریم خلوت الهی است که نصیب هر کسی نمی شود اما شهدای ما مجوز ورود به این حریم را پیدا کردند.
سرهنگ بهزاد قنبری با اشاره به اینکه زندگی بدون شهادت ریاضتی است برای رسیدن به مرگ تدریجی افزود: رزمندگان و شهدا در پیروزی و ثبیت انقلاب نقش آفرین بودند و شهادت سردار سلیمانی نشان داد که راه شهادت هنوز باز است و ما می توانیم همچنان این فرهنگ را در جامعه اسلامی خودمان اشاعه دهیم.
وی گفت : بر اساس نص صریح قرآن کریم معتقدیم که شهدا زنده هستند و روزی در برابر آنها حاضر خواهیم شد، از این رو اگر نسبت به شهدا کوتاهی شود، در آن دنیا نمی توانیم در مقابل آنها سر بلند کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستارا علت نام گذاری هشت سال جنگ تحمیلی با عنوان دوران دفاع مقدس را حضور با اخلاص رزمندگان عنون کرد و گفت: در آن دوران ساز و برگ نظامی آنچنانی نداشتیم اما رزمندگان با ایمان و یقین به نصرت الهی با تبعیت از سیاست اشدا علی الکفار و رحما بینهم به پیروزی رسیدند.
سرهنگ بهزاد قنبری افزود: مدافعان حرم هم در سال های اخیر در دفاع از حریم امامت و ولایت در مرزهای جغرافیایی اسلام با فرهنگ ایثار و شهادت در مکتب شهدا درس شهادت، شهامت و ایستادگی آموختند و بر این اساس امثال شهید سلیمانی و همدانی توپ و تانکی نداشتند؛ بلکه ایمان، ایثارگری، فرهنگ شهادت و یقین به نصرت الهی را با خود بردند که در نهایت دیدیم در مرزهای جغرافیایی ما غالب شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان